9o

В Копанківському старостинському окрузі завершили перший етап розподілу контейнерів для збору відходів індивідуальним господарствам

  • 2022.08.01 08:30
    • Старостинські округи
  • 217
✅ТзОВ «Еко-Прикарпаття», виконуючи свої зобов’язання, в Копанківському старостинському окрузі завершили перший етап розподілу контейнерів для збору відходів індивідуальним господарствам. ????Це село є другим у нашій громаді, де підприємство проводить такі заходи. А на черговість, як пояснювали екоприкарпатці, впливає загальний рівень проплат споживачів за надані послуги з вивезення сміття серед старостинських округів.
⚠️Загалом, мешканці з 28 вулиць села Копанки за договорами відповідального зберігання отримали понад 250 сміттєвих контейнерів.
Невдовзі ТзОВ «Еко-Прикарпаття» ще планує встановити ємності для збору сміття в районі багатоквартирних житлових будинків у цьому селі.
????️Є в планах підприємства продовження цієї доброї ініціативи по всіх наших селах. Дуже сподіваємося, що мешканці нашої громади все більше будуть???? задоволені від якості надання цих послуг, які, крім вивільнення від сміття наших осель, садиб, територій, мають ще й важливу екологічну функцію.
Інші новини