11 серпня з членами Добровольчого формування №1 Калуської міської територіальної громади та представниками ГО «Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану» проведено заняття з інженерної підготовки (мінна безпека, прості фортифікаційні споруди, засоби маскування).
В ході навчання інструктори ознайомили присутніх з типами мін, з їхніми тактико-технічними характеристиками. Вивчали позначки мінування та ознаками замінованої території.
Особливу увагу зосередили на вивченні першочергових дій при виявленні мін.
Окремо знайомилися з будовою польових фортифікаційних споруд, можливими формами їх маскування тощо.
Навчання будуть продовжуватись. Рухаємось разом до Перемоги.
Слава Україні!