Нещодавно коштом міського бюджету та співфінансуванням ОСББ «Проспект15», в житловому будинку по пр. Лесі Українки 15, розташованому на одній з центральних вулиць міста, було проведено капітальний ремонт мереж водопостачання і водовідведення.
Жителі вказаного будинку дуже задоволені результатом цих робіт з дотриманням термінів виконання, а також висловлюють вдячність підрядній організації за високу якість, голові ОСББ Анастасії Мармуш за відмінну організаційну роботу та міському голові і депутатському корпусу за цю програму по співфінансуванні для новостворених ОСББ та їх підтримці. Нехай і надалі порядок та лад панують у нашому місті, а людська вдячність додає наснаги і сили!