![](assets/gallery/article/000/006/460/1649318410_231848e92cf0e331c221_large.jpg)
УВАГА! Повідомляємо, що кортеж з полеглими ГЕРОЯМИ Зіновієм Кінашом та Романом Мердухом о 13.00 год вирушить від Центральної районної лікарні (Підгірки) і рухатиметься вулицями:
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
14:00 - ПК «Мінерал»
Панахида о 14:15 год.
Парастас о 17:00 год.
УВАГА! Повідомляємо, що кортеж з полеглими ГЕРОЯМИ Зіновієм Кінашом та Романом Мердухом о 13.00 год вирушить від Центральної районної лікарні (Підгірки) і рухатиметься вулицями: