Цьогоріч виповнюється 585 років з часу першої писемної згадки про місто Калуш, а День міста з цієї нагоди, відповідно до Статуту Калуської міської територіальної громади, відзначається в останню неділю травня.
Зважаючи на повномасштабну війну росії проти України, яка триває вже три місяці, планується низка благодійних подій, виручені кошти з яких спрямовуватимуться на підтримку Збройних сил України. ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Разом ПЕРЕМОЖЕМО!