Товариством з обмеженою відповідальністю «КР-ГРУП» розпочато роботи по об’єктах: «Капітальний ремонт спортивного майданчика зі встановленням спортивного комплексу для Калуського ліцею №6 Калуської міської ради Івано-Франківської області (Івано-Франківська обл., м.Калуш, вулиця Василя Стуса, будинок,13)» ;
![](assets/gallery/article/000/003/871/1631772004_ca14128b63bd1d4ba5c9_large.jpg)
та «Капітальний ремонт спортивного майданчика зі встановленням спортивного комплексу для Калуського ліцею №10 Калуської міської ради Івано-Франківської області (Івано-Франківська обл., м.Калуш, вулиця Євшана, будинок,17)»
![](assets/gallery/article/000/003/871/1631772001_51765675b8de12797bde_large.jpg)