Із 2013 року діє музей «Калуська в’язниця». Це – один із найцікавіших об’єктів музейно-виставкового центру. Адже відвідувачі мають можливість побувати у підземеллі, яке служило в’язницею за трьох режимів: австрійського, польського і радянського.
Відкриттю музею передувала значна робота із дослідження, передачі й облаштування приміщення.
У суботу, 3 лютого, у приміщенні музею «Калуська в’язниця» відбудеться «круглий стіл».
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Початок о 14:00.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)