Як повідомляли раніше, односторонній рух запроваджується на вулицях І.Франка, Т.Шевченка та Д.Січинського.
Увага! На зазначеному відтинку доріг встановлено відповідні дорожні знаки!
Відтак, вулицею І.Франка можна буде проїхати тільки у напрямку від вулиці С.Бандери до вулиці П.Ковжуна. Для проїзду у зворотному напрямку слугуватиме вулиця Т.Шевченка.
Вулицею Д.Січинського можна буде проїхати тільки вгору, тобто, від вулиці Т.Шевченка до вул. І.Франка.
А на вулиці С.Бандери, у кишеньці навпроти музичної школи, дозволене лише паралельне паркування.
Схему організації руху змінили, реагуючи на неодноразові звернення учасників дорожнього руху щодо проблеми проїзду на вул. С. Бандери та з метою створення додаткових паркувальних місць на вул. І.Франка, Т.Шевченка, Д.Січинського.
Дане рішення прийняте координаційною радою з питань безпеки дорожнього руху у погодженні з управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області.