Препарат калій йодиду можна отримати у закладах первинної медицини Калуської ОТГ.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
За словами директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, медичний заклад отримав цей препарат у значній кількості. Його достатньо як для дітей, так і для дорослих. Щоб отримати препарат та рекомендації щодо його вживання, слід звернутися до свого сімейного лікаря.
Калій йодид – препарат для захисту щитовидної залози, зокрема, і від радіаційного опромінення. Однак, Міністерство охорони здоров’я застерігає: приймати калій йодид слід тільки після спеціального оповіщення.