-7o

В Калуській громаді завершився проєкт психологічної підтримки «Поруч», який передбачав відновлення через спорт

  • 2022.08.15 13:13
    • Актуально
    • Спорт
    • Старостинські округи
  • 135
Цікаво, корисно, пізнавально та змістовно!
  У суботу в Калуській громаді завершився проєкт психологічної підтримки «Поруч», який передбачав відновлення через спорт.
   Відновлення через спорт — це новий напрямок спільного проєкту Міністерства освіти й науки України та ЮНІСЕФ - ПОРУЧ, який надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. Спортивну складову проєкту реалізовували благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
   У ході проєкту, впродовж 2 місяців для дітей проводили⚽️ спортивні заходи, заняття у групах психологічної підтримки з арттерапії, майстер-класи, формували навички здорового харчування.
   Сам проєкт реалізовувся у всьому Калуському районі та охопив✅ 4 громади. Приємно відзначити, що координатор заходів в районі – староста Копанківського старостинського округу Мар’ян Бунга.
   Упродовж усього проєкту з дітьми активно працювали психолог Ольга Милюзина, медик Іванна Дуб та Ігор Височан, учитель фізкультури Верхнянського ліцею.
   До заходів долучилися діти із сіл Копанок, Голиня, Студінки, Калуських ліцеїв №№2,5,6,10. З 1200 дітей усього району, учасників проєкту, до 700 – з Калуської громади.
   У суботу➡️ відбулися фінальні заходи на стадіоні «Хімік». Учасники в ігровій формі???? закріплювали свої знання з навичок здорового способу життя, ????на спритність та кмітливість брали участь в командних змаганнях з м’ячем та ????футболі. Всі діти отримали подарунки.
⚠️Загалом такий формат роботи, на думку міського голови Андрія Найди, є ефективним у психологічній підтримці дітей та батьків у час війни.
  Дякуємо організаторам та учасникам за змістовні та цікаві заходи, які були проведені в нашій громаді. Це дуже важливо, особливо для наших діток.
Інші новини