Про важливість зазначеної теми наголосила заступниця міського голови, голова міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання
домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Надія Гуш.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Під час круглого столу обговорили питання координації роботи з внутрішньо переміщеними та постраждалими від війни та облаштування прихистків у Калуській громаді; надання соціальних послуг Калуським центром соціальних служб постраждалим від війни; превентивну діяльність у закладах освіти; рекомендації щодо здійснення працевлаштування та курси для жінок ВПО в Калуській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості; про надання безоплатної правової допомоги потерпілим від війни та переміщення.
Присутні обмінялися думками щодо важливості долучення жінок до волонтерської та проектної роботи.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Захід був організований управлінням у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту спільно з ГО «ДОМ.48.24» разом зі структурою ООН Жінки Україна в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні».
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Напрацювання під час зустрічі сприятимуть кращій адаптації та соціалізації жінок у громаді, які постраждали від війни чи є внутрішньо переміщені, а пропозиції та ідеї увійдуть до місцевого плану дій.