У приміщенні БО "БФ "Крила підтримки" для представників соціальних служб громади нещодавно провели тренінг з гендерно-чутливих програм за участі тренерки – Ірини Трохим – громадської діячки, співзасновниці громадської організації Центр «Жіночі ініціативи» (м. Львів), депутатки Львівської обласної ради.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Захід зорганізувала головний спеціаліст з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашнього насильства та протидії торгівлі людьми управління
в справах сім`ї, молоді. фізкультури і спорту міської ради, голова благодійного фонду Аліна Бігун за підтримки ГО «ДОМ 4824» в рамках проєкту «Жіноче лідерство на шляху до України»
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
На тренінгу його учасники ознайомилися зі стратегіями та найкращими практикам для їх застосування, загалом покращили своє розуміння гендеру, гендерної перспективи, планування та бюджетування.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Отримані навички сприятимуть впровадження гендерно орієнтованого підходу у практичній діяльності.