На обліку в ССД перебуває ще 11 дітей, які можуть бути всиновлені.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Працівники Служби, за місцем проживання усиновлювачів, щороку протягом перших трьох років після усиновлення дитини, а в подальшому – один раз на три роки до досягнення дитиною 18-и років, перевіряють умови її проживання та виховання. Перевірка проводиться зі збереженням таємниці усиновлення. Моніторять стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини, стосунки у родині.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Складено 15 звітів про умови проживання та виховання усиновлених дітей, а також відомості про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини, стосунки у родині.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f7e9.png)
П’ять дітей взято на облік із усиновлення. Також узяли на облік 5 кандидатів, які бажають усиновити дитину.
Знято з обліку 2 кандидати, з них одного — у зв’язку з усиновленням дитини, одного — у зв’язку із закінченням терміну дії документів та висновку про можливість бути усиновителем.
Торік також відбулося одне усиновлення та дев’ять внутрісімейних усиновлень.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)