1100 франків, які треба конвертувати у позитивні емоції дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Саме з такою метою зі спеціальним візитом до Калуської міської ради завітала Мар’яна Табаркевич – посадовиця муніципалітету міста Ленцбург, що в Швейцарії
(Lenzburg, Switzerland).
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f1e8_1f1ed.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Це, насправді, велика і благородна робота. В знак вдячності сьогодні міський голова Андрій Найда вручив Мар’яні Табаркевич Подяку та попросив передати нашим благодійникам зі Швейцарії запевнення, що передані цільові кошти будуть використані за призначенням, в чому допоможуть ГО «Чисті Серця Калуш» та ГО «Молодь у дії».