Роман МЕРДУХ - приклад незламності та сили духу для теперішнього та майбутнього поколінь!
У Калуський ліцей 10 відкрили інтерактивну пам’ятну дошку полеглому бійцю Роману Мердуху, солдату 1 мінометного взводу 92 окремої механізованої бригади ім. кошого отамана Івана Сірка. 27-річний Герой загинув у бою на Харківщині 23 березня 2022 року.
Яким був наш Захисник? Спогадами ділилися рідні, класний керівник. Та ще більше можна дізнатися, перейшовши через QR-код у додаток «Bank memory». Завдяки ГО «Спогади України» та її керівникам Мар’яні Ковальчук й Владиславу Цюпі ми маємо історію життя та подвигу Героїв, які загинули в російсько-українській війні за рідну землю.
А в музей мама Героя передала картину «Молитва за Україну», щоб оберігала всіх наших воїнів.
Слава Україні!
Вічна пам'ять та слава нашим Героям!