Калуська громада біля пам’ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу, меморіального знаку Героям Небесної Сотні і пам’ятного стенду загиблим та зниклим безвісти військовослужбовцям Калущини вшанувала пам’ять ГЕРОЇВ, які полягли за честь, за волю, за своє право називатися українцями.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні і воїнам, які продовжили розпочату боротьбу, захищаючи суверенітет України, ціною власного життя.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Збройним Силам України!
Слава нескореному українському народу!
Слава Україні!
Героям Слава!