У неділю, 29 жовтня, «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» проведе безоплатну екскурсію Калушем для ВПО, військових, їх родин та всіх бажаючих жителів та гостей міста.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Екскурсію проведе краєзнавець Богдан Яневич.
У неділю, 29 жовтня, «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» проведе безоплатну екскурсію Калушем для ВПО, військових, їх родин та всіх бажаючих жителів та гостей міста.