У Калуші 1 червня відбувся територіальний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

• 2023.06.01 16:13
    • Громада
  • 264

Ця гра, традиційно, відкриває літні канікули. Вона популяризує спортивне, військове і патріотичне виховання. Незмінні організатори – управління освіти та управління молоді і спорту Калуської міської ради.

Цьогоріч змагання проходили у лісовому масиві біля меморіального комплексу «Криївка Черемоша» (м-н Підгірки). Учасників привітали заступниця міського голови Надія Гуш та головний суддя змагань, начальник управління молоді і спорту Калуської міської ради Михайло Клим.
Змагалися 12 команд із ліцеїв громади. А це загалом - 96 дітей віком від 15 до 17 років.
У програмі:
- смуга перешкод;
- стрільба із пневматичної гвинтівки;
- неповне розбирання і складання автомата;
- фізична підготовка.
У загальнокомандному заліку перше місце здобула команда ліцею №10. Друге місце – у ліцею №4. «Бронзу» своєму навчальному закладу здобула команда ліцею №7.
Визначили і переможців у особистому заліку. Так, у стрільбі із пневматичної гвинтівки перемогла команда ліцею №10. Смугу перешкод найшвидше здолала команда ліцею №4. Розбір автоматів найкраще виконала команда ліцею №10. А у фізичній підготовці рівних не було учасниками із Голинського ліцею.

Команда-переможець захищатиме честь нашої громади у наступному, обласному етапі гри.