12o

У Голині відкрили поліцейську станцію

  • 2024.04.16 18:06
    • Новини
  • 105

Голинський старостинський округ – один із найбільших у нашій громаді. Близько 5 тис. людей проживають тут, а така чисельність однозначно потребує посилених безпекових заходів.
Задля локальної роботи правоохоронців та виконання відповідних повноважень на благо безпеки жителів Голиня, і, звичайно, довколишніх округів, у центрі села облаштовано, а сьогодні – вже офіційно відкрито поліцейську станцію.
Відтепер тут постійно, тримаючи руку на пульсі, буде працювати Михайло Площинець – поліцейський офіцер громади. Щодня з 9:00 до 18:00 двері установи будуть відчинені для відвідувачів, але важливо, що поліція працює 24/7. Тож офіцер громади у будь-який час готовий надати свою кваліфіковану допомогу.
Відкриття станції відбулося за участі начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковника поліції Сергія Безпалька, начальника Калуського відділу поліції, полковника Сергія Харіна, правоохоронців, працівників управління надзвичайних ситуацій, депутатів Калуської міської ради, т.в.о. старости Василя Тимчишина.
Діяльність поліцейської станції благословив отець Храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Голинь Анатолій Козак.
– Свого часу з ініціативою відкрити у Голині поліцейську станцію до нас звернулося керівництво поліції і ми однозначно її підтримали, – розповідає міський голова Андрій Найда. – Перший крок – вибір приміщення. Поліцейська станція розміщується в будівлі на центральній вулиці села – 600-річчя Голиня. Раніше на цьому місці діяла громадська організація «Просвіта», але тривалий час споруда пустувала та потребувала капітального ремонту. А це, насправді, добра локація, адже розміщена в самому центрі села. Просвітяни зараз вже провадять свою діяльність на новому місці. Тож, де буде знаходитися поліцейська станція – вирішили майже одразу.

У 2023 році приміщення почали приводити до ладу, а у 2024 вже закінчилися всі ремонтні роботи. Зокрема, тут відновлено дах та водостічну систему, оновлено фасади зовнішніх стін, упорядковано систему водопостачання та каналізації, і, звичайно, зроблено роботи з благоустрою. Також замінено вікна й двері, здійснені сантехнічні та електричні роботи. Крім того, всередині приміщення теж зроблено ремонт і станція омебльована та наповнена всім необхідним обладнанням для організації робочого місця поліцейського громади.

«Сьогодні, окрім відкриття поліцейської станції, відбувся ще один позитивний момент – з очільником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковником Сергієм Безпальком ми підписали меморандум про співпрацю. Цей документ має головний принцип – об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів для забезпечення громадського порядку та профілактики злочинності. Наша співпраця буде спрямована на підвищення рівня безпеки і порядку на території громади.
Як би не було важко, ми однаково рухаємося вперед і намагаємося створювати всі комфортні умови для життєдіяльності наших мешканців. А нова поліцейська станція, співпраця з поліцією в цілому, точно відіграватиме важливу роль для забезпечення безпеки великої кількості громадян» , – підсумував міський голова Андрій Найда.

Інші новини