Вчора, 21 січня, в Голині в приміщенні Храму відбулася благодійна мистецька програма на підтримку ЗСУ «Славім Різдво на рідній Україні».
В заході взяли участь мистецькі колективи: вихованці дитячого садочка «Малятко», ліцеїсти Голинського ліцею, учні та викладачі Голинської дитячої школи мистецтв, народно-аматорські колективи народного дому.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
–
У рамках благодійної акції на потреби ЗСУ вдалося зібрати майже 70 тисяч гривень, 200 євро та 200 доларів, – повідомила директор Народного дому в с. Голинь Надія Пукіш. – За зібрані кошти буде придбано дрони для 52 бригади.
Завершилося дійство спільним виконанням коляди «Нова радість стала».
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Декан Голинського деканату о. Анатолій подякував усім присутнім за участь у заході та збереження народних традицій.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
"Сьогодні, як ніколи, важливо пам'ятати про наші традиції… Колядками, щедрівками, віншуваннями всі ми просимо в Бога здійснення спільного бажання – Перемоги, миру, процвітання для України та повернення Захисників додому", – переконані голиняни.