Голинський старостинський округ - один із найчисельніших у нашій громаді. Тут мешкає понад 5200 людей, а безпека їх життєдіяльності – пріоритетна справа!
Калуська міська рада підтримали важливу ініціативу керівництва поліції – облаштувати у центрі Голиня поліцейську станцію. Реалізація цього проекту відбувається за кошти ПДФО, що надходило від правоохоронних органів.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Наразі тут тривають ремонтні роботи.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Наші правоохоронці будуть мати локальне місце для роботи та виконання своїх повноважень на благо жителів Голиня!» - зазначив міський голова Андрій Найда.