9o

У Голині невдовзі запрацює поліцейська станція

  • 2023.12.13 10:58
    • Житлово - комунальне господарство
    • Старостинські округи
  • 138
Голинський старостинський округ - один із найчисельніших у нашій громаді. Тут мешкає понад 5200 людей, а безпека їх життєдіяльності – пріоритетна справа!
   Калуська міська рада підтримали важливу ініціативу керівництва поліції – облаштувати у центрі Голиня поліцейську станцію. Реалізація цього проекту відбувається за кошти ПДФО, що надходило від правоохоронних органів.
   ✅️Сьогодні в ході ранкового об’їзду міський голова спільно з начальником Калуського відділу поліції полковником Сергієм Харіним, секретарем ради Віктором Гільтайчуком, начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Іваном Дембичем, начальником управління будівництва та розвитку інфраструктури Юрієм Токаруком та депутатом КМР Іваном Мазуриком аналізували стан облаштування майбутньої станції.
Наразі тут тривають ремонтні роботи.
   ????«Незабаром двері поліцейської станції у Голині відчиняться! Це надзвичайно потрібна та важлива справа, адже безпека громади, правопорядок та спокій її мешканців повинні забезпечуватися належним чином.
   Наші правоохоронці будуть мати локальне місце для роботи та виконання своїх повноважень на благо жителів Голиня!» - зазначив міський голова Андрій Найда.
Інші новини