Богдан ГАВРИЛІВ
Змінив ринг на окопи...
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Сьогодні бійцю Богдану Гавриліву могло б виповнитися 24 роки. Та юнак навіки залишиться у нашій пам’яті, у наших серцях дев’ятнадцятирічним. Ще у 2018 році Богдан Гаврилів добровільно став на захист суверенітету та цілісності нашої держави. Був переконаний, що зараз це найважливіше - боронити рідну землю.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Сьогодні вклонитися Герою прийшли його рідні, друзі, побратими та юні спортсмени.
Адже життя військовослужбовця Богдана Гаврилів – це приклад гідного служіння своєму народу та Україні.
Вічна слава Герою!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вічна пам'ять!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)