![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
Михайло Гаврилишин, директор Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, зазначив: «Є позитивні новини, і ми хочемо ними поділитися. Навіть у ці складні воєнні часи намагаємося створювати для мешканців громади комфортні умови перебування у лікувальному закладі. Хоча є проблеми: порушені логістичні зв’язки, недофінансування, не завжди є можливість закупити певне обладнання».
![◽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1.5/16/25fd.png)
Планувалося до травня завершити ремонти обох сходових кліток, які є в приміщенні. Проте, обставини склалися так, що вдалося здійснити ремонт лише однієї. Але в цих умовах - це однозначно досягнення.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Що стосується обладнання - закупили два апарата реабілітаційного спрямування з розробки суглобів верхніх та нижніх кінцівок. Очікують налагоджувальників для їх запуску.
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
Із запланованого, дуже сподіваємося, що нам вдасться зреалізувати добру ідею і обладнати приміщення поліклініки підйомниками для людей з інвалідністю. На сьогоднішній день розпочато тендерні процедури з їх закупівлі. Ще одним значним кроком в укомплектуванні дитячої поліклініки буде нове реабілітаційне обладнання, вартістю близько 2 млн грн, доставку якого очікуємо.
![◽](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t71/1.5/16/25fd.png)
Дуже важливою складовою безпеки є встановлення системи пожежогасіння у кожному закладі. Тому керівництво центру працює над тим, щоб і це питання було врегульоване.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1.5/16/1f53a.png)
З першочергових завдань для медичного закладу ще залишається ремонт каналізаційної системи. На останньому пленарному засіданні калуської міської ради вже виділені кошти для вирішення цієї проблеми.
В перспективі планується ще й утеплення будівлі з метою поліпшення ефективності енергозбереження.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2611.png)
Всі заходи вдається здійснити за допомогою фінансування від НСЗУ та місцевого бюджету.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Все робиться для того, щоб мешканцям громади було комфортно, а послуги були ефективніші.
Міцного усім здоров'я!