Тоді відремонтували покрівлю.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
З початком воєнного стану подальші роботи було призупинено.
І минулого тижня робітники знову продовжили ремонт приміщення. При демонтажі виявилося, що роботи більше, ніж передбачалося.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ремонт здійснюється власними коштами КНП "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги КМР". Для цього виділили 1, 7 млн гривень. Планується створити всі умови для зручного та якісного надання медичних послуг: забезпечити ФАП водопостачанням, передбачити дотримання відповідного температурного режиму, облаштувати санітарну кімнату тощо.
Дякуємо керівництву центру первинної медико-санітарної допомоги Михайлові Гаврилишину та Тарасові Бандурі за розуміння потреб мешканців села, які через два місяці вже зможуть звертатися до свого фельдшера.