25 січня працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, яка діє при Калуському міському центрі соціальних служб, взяли участь у засіданні чергової координаційної ради з питань надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З отримувачами послуг, яким важко справитися зі складними сімейними обставинами будуть підписані відповідні документи для надання соціальних послуг та складено спільний план виходу із кризи.
![☎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«Складні життєві обставини подолати можна лише спільно!» - зазначають працівники центру.