Три перемоги здобули ліцеїсти цього року на ІІІ (заключному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України:
- Назар Забавський (11 клас) — ІІ місце (відділення філософії та суспільствознавства, секція “Філософія”, тема роботи: “Філософська категорія істини в концепції фільму “Чорнобиль”: проблема пізнання та інтерпретації”), науковий керівник — Ольга Сербін;
- Марія Циріль (11 клас) — ІІ місце (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція “Українська література”, тема роботи: “Інтертекстуальність як стильова домінанта лірики Ю.Іздрика”), науковий керівник — Олеся Жураківська;
- Артур Савчій (10 клас) — ІІ місце (відділення економіки, секція “Мікроекономіка та макроекономіка”, тема роботи: “Вплив розвитку штучного інтелекту на економіку України й міста Калуша та можливі способи його регулювання”), науковий керівник — Алла Маковська.
Вітаємо з вагомими здобутками переможців та їх наставників!
![](assets/gallery/article/000/002/332/1621335613_d2150877b428d0603b2d_large.jpg)
![](assets/gallery/article/000/002/332/1621335616_6ef7f9b00bf5f1f5b70b_large.jpg)
![](assets/gallery/article/000/002/332/1621335619_f9c9a28ae4e09db4d4da_large.jpg)