Калуська міська філія "Союзу українок", виставивши прапор України з автографом фронтмена гурту Kalush на аукціон, вторгувала 18 400 грн. Володарем трофею стало подружжя українців, які проживають в США.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Творчі колективи ПК «Мінерал», продовжуючи благодійну акцію «Разом до перемоги», завдяки небайдужим калушанам, 16 червня зібрали 3 700 грн.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Поезія також допомогає боротися. Поетеса, філологиня, учителька Калуського ліцею № 10 Тетяна Юзьв'як у міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка презентувала власну збірку поезії "Голосом синіх квітів". На заході звучало багато нових творів про війну з росією, пам’ять, любов, про Бога як в авторському виконанні, так і в театралізованому учасниками Народного аматорського театру «ЛюбАрт» (керівник Любов Липовська). Охочі могли придбати книгу, тим самим допомогти ЗСУ.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1b/1/16/1f53a.png)
Тетяна продовжує збір коштів на тепловізор.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Це лише частина усіх благодійних заходів за останні дні.
Підтримуймо один одного! Допомагаймо! Разом здолаємо ворога!