22o

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

  • 2022.08.08 15:25
    • Громада
    • Освіта
  • 315

Серпень завжди був найклопітливішим місяцем у підготовці закладів освіти до навчального року. А цьогоріч треба зробити набагато більше, ніж зазвичай. Тому й на особливому контролі питання готовності шкіл та садочків до навчального року у відповідності до нових вимог сьогодення.

В порядку контролю за ходом виконання запланованих заходів у сфері освіти провели спільну нараду з керівниками гімназій, ліцеїв та садочків нашої громади.
З обговореного можна зробити висновок, що в цілому всі підготовчі роботи йдуть за планом. З фінансуванням теж все гаразд. Відповідно - є підстави вважати, що заклади освіти будуть готовими на 100 відсотків (включаючи укриття) вчасно!
Обмінювалися також думками з приводу вже анонсованого опитування батьків щодо очного та дистанційного навчання. Тут дійшли згоди, що такі консультації розпочнемо після проведення роз’яснень про форми навчання, позаяк в законодавстві є надзвичайно багато змін. Батькам однозначно треба знати всі нюанси нововведень. Міський голова дав доручення, щоб найближчим часом на офіційних сторінках міської ради опублікували чіткі роз’яснення з цього приводу.

Міський голова Андрій Найда зазначив, що на завершення всіх робіт з підготовки закладів освіти до навчального року залишається тиждень. З наступного понеділка комісія проведе обстеження кожного зокрема. Про результати готовності шкіл та садочків поінформуємо громаду ще додатково.

Інші новини