На вашу долю випало надзвичайно велике випробовування, однак, на подив і захоплення усього світу наші ЗСУ щодня доводять – Україна має найпотужнішу та найвідважнішу Армію. Мужність, сила, воля, доблесть і честь – це ті чесноти, які притаманні кожному солдатові, які нині героїчно протистоять ворогові, боронячи рідну землю.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вічна пам'ять героям ЗСУ, які поклали своє життя за нашу Україну!
З вірою в Перемогу - міський голова Андрій Найда