Тому й повсюдно тривають весняні толоки. Мешканці наших сіл молодці. Вони першими в стартували у своїх громадах і на сьогодні практично впоралися з прибиранням місць загального користування.
Калушани організованими групами трудових колективів, учнівських спільнот або активістів ще продовжують наводити лад біля річок, ставків, скверів… У кожному конкретному випадку допомагають комунальники – забезпечують реманентом, вивозять зібране сміття. А сьогодні працівники виконавчого комітету прибирали старе кладовище, фарбували огорожу. Наші толоки ще продовжуватимуться. Традиційно запрошуємо всіх охочих долучатися до великого прибирання нашої громади. Коли й на яких локаціях відбуватиметься наступна толока – повідомлятимемо через соціальні мережі.