![????♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f3ca_200d_2640.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/1/16/2763.png)
На урочисте відкриття турніру завітав міський голова Андрій Найда. Очільник міста привітав усіх учасників заходу, побажавши спортсменам чесної боротьби і яскравих перемог, а глядачам та гостям – найкращих вражень та незабутніх емоцій.
Нагадаємо, що «Love swimming» - традиційний відкритий міжобласний турнір з плавання, присвячений Дню Святого Валентина.
Завдяки плідній роботі працівників закладу, з 1 листопада 2022 року функцію басейну було відновлено. І, незважаючи на складні обставини з відключенням електроенергії, усі охочі мають змогу оздоровлюватися та займатися плаванням.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Тож бажаємо всім успіху та найвищих сходинок п’єдесталу!