В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
Саме тому, з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
Основною метою кампанії є донести до всіх суб’єктів трудових відносин, що саме задекларована праця зараз робить значний внесок в підтримку економіки та обороноздатності країни.
Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua та сайті Держпраці https://dsp.gov.ua/podolannia-
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_91_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_8_page00011.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_7_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_5_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_4_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_10_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_3_page0001.jpg)
![](https://vechirniy.kyiv.ua/uploads/2022/07/05/_1_page0005.jpg)
Незадекларована праця, не захищає ваші трудові та соціальні права!
Незадекларована праця, не захищає від штрафу!
Незадекларована праця, не гарантує розвиток бізнесу!
Незадекларована праця це проблема в Україні!
Як правильно оформити працівника?