З 30 вересня по 2 жовтня у м. Краснік (Республіка Польща) тривав Міжнародний турнір серед юніорів, кадетів та кадеток з вільної боротьби, який приніс калушанамчотири перемоги!
У ці ж дні на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який тривав у Києві, калушани вибороли 4 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі. Змагання проходили з рекордною кількістю учасників - 1300 осіб!
Найрезультативнішим був чемпіонат для Максима Барчука -
три золоті медалі, та Федоришин Каріни – завоювала золото та срібло на спринтерській дистанції. Тренери Олександр Козачинський, Марія Гудак та Галина Стрючук.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
А серед ветеранів
Микола Якимечко здобув бронзову медаль на подовженому спринті!
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Вітання спортсменам та тренерам, які виховали чемпіонів!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Пишаємося!