31o

Спортивні досягнення калушан за вихідні: загалом - 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалей!

• 2022.10.03 17:00
    • Громада
    • Спорт
  • 313
З 30 вересня по 2 жовтня у м. Краснік (Республіка Польща) тривав Міжнародний турнір серед юніорів, кадетів та кадеток з вільної боротьби, який приніс калушанам ❗чотири перемоги!
  Золоті медалі???? вибороли вихованці ДЮСШ «Сокіл» Віталій Гончар й Вікторія Гаврилів (тренер Микола Пукіш), та ДЮСШ управління освіти - Демчук Христина й Сергій Михайлишин (тренери Юрій Кірілов та Роман Демчук).
  У ці ж дні на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який тривав у Києві, калушани вибороли 4 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі. Змагання проходили з рекордною кількістю учасників - 1300 осіб!
   Найрезультативнішим був чемпіонат для Максима Барчука - ❗три золоті медалі, та Федоришин Каріни – завоювала золото та срібло на спринтерській дистанції. Тренери Олександр Козачинський, Марія Гудак та Галина Стрючук.
  А серед ветеранів ☑Микола Якимечко здобув бронзову медаль на подовженому спринті!
  Вітання спортсменам та тренерам, які виховали чемпіонів!????????