31o

Спортивні та успішні – калуські борці здобули 8 перемог на Всеукраїнському чемпіонаті!

• 2023.10.23 10:48
    • Спорт
  • 143

Юні калуські спортсмени знову і знову здобувають перемоги!

На Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, що проходив у м.Хмельницькому 20-21 жовтня, 8 юних калуських борців вибороли медалі різного гатунку.

Відрадно, що троє спортсменів здобули золото чемпіонату. Це - Ілля Бабенко, Юрій Єнкало, Соломія Петрів.

Почесне друге місце вибороли Володимир Удод та Уляна Максимович. А на третю сходинку п’єдесталу піднялися Станіслав Джуган, Олена Тупичак та Валерія Юрас. Вітання борцям та їх тренеру Юрію Кірілову! Пишаємося вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи!

Дякуємо спортсменам за наполегливу працю, невпинний розвиток та старання! Бажаємо успіху в усіх починаннях! Нехай кожна перемога стає стимулом рухатися вперед та підкорювати нові вершини!

Турнір був присвячений пам’яті полеглих Захисників та Захисниць України.

Дякуємо кожному та кожній, хто ціною власного життя дарує можливість нашим дітям втілювати свої мрії наперекір усім негараздам!