18o

7 перших та 5 других місць посіли юні калуські кікбоксери на обласному чемпіонаті

• 2023.11.20 14:56
    • Спорт
  • 111

Вихідними в обласному центрі відбувся Відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з кікбоксингу.

Юні спортсмени ДЮСШ Калуської міської ради, вихованці ГО "Торнадо-Спорт" здобули чимало нагород. Серед здобутків кікбоксерів – 12 медалей різного гатунку.

Першість в непростих поєдинках вибороли Олександр Венгриняк, Максим Котнюх, Денис Залозецький, Олександр Герб, Андрій Дадак, Максим,Олексин, Андріана Бреславська. Срібними призерами чемпіонату стали Сергій Смолій, Дмитро Бурак, Максим Семанів, Ілля Нікіфоров, Марко Николин.

Своїми вміннями та працею кікбоксери отримали квиток на Чемпіонат України з Кікбоксингу серед учнів та студентів, який відбудеться в м. Хмельницьку з 24 по 26 листопада.

Вітання переможцям, їх тренеру Сергію Кондрату. Успіхів у наступних етапах змагань.