Дві бронзові нагороди привезли з всеукраїнських змагань юні калуські каратисти

• 2023.08.28 10:32
    • Спорт
  • 207

Бронзовим призером чемпіонату України з пара-карате став 12-річний калушанин Андрій Лагойда.

26 серпня у Львові відбувся чемпіонату України з пара-карате. Вихованцеві калуського спортивного клубу «Окамі» 12-річному Андрієві Лагойді вкотре довелось змагатися з дорослими спортсменами. Попри це вихованець тренера Володимира Сакулича виборов бронзову медаль в категорії ката. Незважаючи на юний вік талановитий калушанин уже має в скарбничці і золоті трофеї з чемпіонатів світу, Європи та України. Торік Андрій Лагойда передав для ЗСУ свою грошову винагороду, отриману за здобуття перемоги на світовій першості. Зараз хлопець зі своїм тенером готуються до наступних турнірів. Зокрема, до чемпіонату світу, який відбудеться через пів року в Ірландії.

Інші вихованці спортклубу «Окамі» – Максим Сондей, Андрій Яворський та Діана Круковська – виступили на 12-му всеукраїнському турнірі з карате WKF "Lviv open 2023". У цих змаганнях, які проводились паралельно з чемпіонатом країни, взяли участь загалом 44 клуби з усієї України. В ході напруженої конкурентної боротьби Діана здобула бронзову нагороду. Хлопцям піднятись на п’єдестал пошани, на жаль, не вдалося. Але спортивний сезон тільки розпочався. Тож, упевнені, вагомі успіхи в калуських каратистів ще попереду!