За перемогу змагалися до 80 спортсменів віком від 6 до 14 років.
Команди учасників з Калуша, Івано-Франківська, Коломиї, Тернополя, а також діти ВПО із Харкова, Бердянська та Запоріжжя. На відкритті чемпіонату міський голова Андрій Найда зазначив: "Точно знаю, що карате – один із найскладніших видів бойового мистецтва, який потребує щоденної праці, тренувань та неабиякої наполегливості. Відрадно, що наше юне покоління зацікавлене у спортивному розвитку та, навіть попри надскладні навантаження, вперто йде до поставлених цілей!" Усі учасники змагань достойно показали свої навики та уміння в категоріях ката та куміте.
Після кожного поєдинку спортсменів нагороджували почесними медалями.
Найбільшу кількість перемог здобула калуська команда, посівши почесне 1 місце чемпіонату. Всього у команді було 40 учасників. На 2 сходинці п’єдесталу - спортсмени з Івано-Франківська. Третє місце виборола команда з Коломиї.
Щирі вітання юним чемпіонам! Бажаємо невпинного розвитку, успіху та нових досягнень! Варто зазначити, що в Калуші з 1 вересня на базі ДЮСШ міської ради відкрито відділення карате, в якому займається близько 50 дітей.
Юних спортсменів навчає Володимир Сакулич, тренер клубу «Окамі», який і є організатором обласного чемпіонату.