5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, на базі Калуського ліцею №10 відбулась міська спартакіада з допризовної підготовки.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Захід організовано управлінням освіти Калуської міської ради з метою підготовки юнаків до служби в армії, відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Вітаючи старшокласників і їхніх наставників, усіх присутніх під час церемонії відкриття змагань, заступниця начальниці управління освіти Леся Кобзан зазначила, що предмет «Захист України», який раніше називався «Допризовна підготовка юнаків», зараз об’єктивно став центровим у шкільній програмі.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Команди дев’яти калуських ліцеїв (у складі кожної – по 8 учнів) демонстрували свої знання і вміння у чотирьох випробуваннях.
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Отож, рішенням суддівської колегії кращими у вікторині на оцінку знань з історії українського війська (від козаччини до сьогодення) визнано команди: ліцею №10 (1 місце), ліцею №5 (2 місце) і ліцею №6 (3 місце). У конкурсі пісні та строю призові місця розподілились таким чином: ліцей №10 (1 місце), ліцей №4 (2 місце), ліцей ім. Д. Бахматюка (3 місце). Переможцями комплексної силової вправи стали: ліцей №7 (1 місце), ліцей №4 (2 місце), ліцей ім. Д. Бахматюка (3 місце). Найкраще надавати першу долікарську допомогу навчились старшокласники ліцею №3 (1 місце), ліцею №10 (2 місце) і ліцею №6 (3 місце).
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
У підсумку за сумою набраних балів переможцем міської спартакіади стали господарі майданчика змагань – команда ліцею №10. Друге місце посіла команда ліцею №3, а «бронзу» вибороли старшокласники ліцею ім. Д. Бахматюка.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
Від організаторів призери отримали в нагороду грошові сертифікати на 5, 3 і 2 тисячі гривень відповідно.
За ці кошти команди можуть придбати у мисливській крамниці необхідне спорядження для занять з допризовної підготовки.