17 січня відбувся форум лідерів учнівського самоврядування усіх загальноосвітніх навчальних закладів Калуської МТГ. Зібралися, щоб обрати нового голову учнівського парламенту.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Вітаючи учасників форуму заступниця міського голови Надія Гуш, зокрема, висловила побажання, аби талановита креативна молодь не виїжджала до великих міст та столиці, а залишалася у рідному місті і допомагала його розбудовувати. Принагідно
Надія Гуш подякувала за багатолітню плідну роботу у сфері учнівського парламентаризму психологині, очільниці ГО «Молодь у дії» Іванні Гриців. До слова, лідери учнівського самоврядування є активними волонтерами цієї громадської організації.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Про проведену протягом півтора року діяльність прозвітувала голова учнівського парламенту Калуської громади Тетяна Ковалевська.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1/16/1f4d1.png)
Основні напрямки діяльності: учнівські івенти у навчальних закладах, волонтерство, соціоемоційна підтримка внутрішньо переміщених осіб, різноманітні проєкти від ЮНІСЕФ, Червоного Хреста, БФ «Рідні», ГО «Ла Страда-Україна», співпраця з Молодіжною Радою при Калуській міській раді.
Далі присутнім представили претендентів на посаду нового голови учнівського парламенту. З-поміж семи кандидатів двоє репрезентують ліцей ім. Дмитра Бахматюка (Софія Сушко, Юлія Кузьмик), троє – ліцей №5 (Євгенія Німак, Олександр Підсаднюк, Софія Худик) і ще двоє – Студінську гімназію (Емілія Ліщинська, Вікторія Ковальчук). Кожен кандидат виступив із власною передвиборною програмою.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
В результаті проведеного голосування, з відчутним відривом від решти учасників, перемогу здобула десятикласниця п’ятого ліцею Євгенія Німак. Вона очолюватиме учнівський парламент Калуської МТГ упродовж року. Заступницею голови парламенту обрали Софію Сушко, секретаркою – Юлію Кузьмик, СММ-менеджеркою – Софію Худик.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Тож, від сьогодні нова креативна команда стартувала. Бажаємо успіху!