Василь ГРИЦЮК…
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Горем, яке не має краю, на превеликий жаль, охоплена наша земля… І з кожною трагічною звісткою з новою силою нестерпний біль стискає наші серця…
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Сьогодні знову наша громада зазнала непоправної втрати – загинув ВОЇН, віддав життя за кожного із нас. Василь ГРИЦЮК, старший стрілець гірсько-штурмової роти – Боднарівчанин, Захисник, Герой…
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
На
території Донецької області поблизу Роздолівки, де вже тривалий час наші бійці героїчно протистоять російському агресорові, 17 січня у запеклому бою ворожа куля обірвала молоде життя Василя.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Василеві виповнилося всього-навсього лиш 22 роки. Як же так?! Неможливо розумом осягнути весь трагізм цієї нової для нас біди, яка множитбся і множиться через ненависного нам московського окупанта.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Василь ГРИЦЮК назавжди залишиться для нас Героєм, а Його подвиг - прикладом мужності, звитяги та любові до України!
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Василя ГРИЦЮКА. Сумуємо всією громадою.
Слава Героєві! І вічная пам’ять.![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/1f56f.png)