В рамках відзначення Дня міста відбувся туристичний квест із спортивного орієнтування «Манівцями рідного міста».
![⚠️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
Учасників було понад 70. Більшість з них - вихованці гуртків ДЮСШ управління освіти, Клубу спортивного орієнтування «Азимут», також були дітки, які знайшли тимчасовий прихисток у громаді через війну. Долучалися до заходу і малеча, яка гралася на площі.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Спершу відбувся дитячий забіг, участь у якому взяли 18 дітей віком від 7 до 10 років.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Далі – дистанція квест. Для гри діти об’єдналися у 12 команд. За отриманими картами шукали котрольні пункти, на яких необхідно було знайти букви та скласти слово. Також для виконання завдань треба було користуватися QR- кодами, які знаходились на контрольних місцях.
Дотримуючись підказок, діти рухалися вулицями міста. Об’єктами для дослідження були історичні та культурні пам’ятки Калуша.
Звичайно, були і переможці. Та солодкими подарунками поласували всі.
А для нас найдорожчий скарб - це мирне небо та щасливі діти!
Нехай перемога буде якнайшвидше!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)