Сьогодні до нас з особливим візитом із далекого Запоріжжя приїхала Інна Стащук – керівниця проекту "Сила малих спільнот", який реалізовує громадська організація "Стратегії і технології ефективного партнерства" (ГО "СТЕП").
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f4c2.png)
І це ще одна маленька перемога
, через яку наша громада отримає можливості стати сильнішою у взаємодії між місцевим самоврядуванням та громадським сектором, у підтримці волонтерських рухів, місцевих ініціатив. Саме така ідея проекту "Сила малих спільнот", яку разом з нашими громадськими організаціями будемо реалізовувати, облаштовуючи різноманітні простори (хаби, коворкінги, ресурсні центри тощо).
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1/16/1f55b.png)
Управління економічного розвитку міста Калуської міської Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради