Спілкуючись із заступницею міського голови Надією Гуш, представники БУР зазначили, що раді співпраці з Калуською громадою, адже бачать багато перспектив для розвитку міста.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Оглянули приміщення ГО "Вільні калуські люди" з можливістю проведення ремонтно-освітнього БУРтабору. Це волонтерський будівничий табір у невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства, створюючи чи облаштовуючи молодіжні простори для місцевої молоді, сім’ям - у потребі відремонтувати помешкання. Також знайомляться з місцевістю та формують нові соціальні зв’язки.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Сподіваємося, що така співпраця сприятиме розвитку молодіжних ініціатив у нашій громаді.