22o

У Калуській громаді триває спортивне літо

  • 2022.07.08 15:09
    • Громада
    • Спорт
  • 266
Зокрема, продовжуються тренування майбутніх олімпійських чемпіонів з вільної боротьби.
Згідно розкладу, заняття відвідують до 50 дітей від 6 років. Тренерський склад і ДЮСШ «Сокіл» і ДЮСШ управління освіти не припиняють тренувальний процес. Адже літо – гаряча пора для змагань міжнародного класу.
На сьогодні троє борців перебувають на зборах у Львові. Гончар Віталій та Філіпович Аліна готуються до чемпіонату світу серед кадетів до 17 років, який повинен пройти 27-28 липня у Римі (Італія). Демчук Христина тренується до чемпіонату Європи серед кадетів до 15 років, який має відбутися 16-18 липня у Загребі (Хорватія). Тренери юних чемпіонів - Микола Пукіш та Юрій Кірілов.
Важкоатлет Юрій Климкович перебуває у Польщі (тренер Ігор Стечак) готується до чемпіонату Європи.
Ще один спортсмен - Андрій Свирид, три місяці не тренувався, оскільки підписав контракт та поповнив ряди Національної гвардії для захисту України. Проте, все ж таки, перебуваючи в складі національної збірної України з вільної боротьби, готується до чемпіонату світу серед дорослих, який планується на кінець літа – початок осені. Україні потрібні перемоги!
Сьогодні троє тренерів на фронті захищають рідну землю від московської орди. Бажаємо якнайшвидше повернутися додому з ПЕРЕМОГОЮ! Бо їх чекають юні чемпіони та нові спортивні звершення в ім’я України????????!
Інші новини