12o

Що таке платформа допомоги врятованим і як нею скористатися?

  • 2024.04.24 13:48
    • Все для внутрішньо переміщених осіб
  • 121

Платформа допомоги врятованим – це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Діяльність Платформи, яку здійснює агенція «Postmen» (ТОВ «Постмен-Україна»), має на меті простою мовою пояснити важливість звернення постраждалих внаслідок насильства під час війни по допомогу, а також поінформувати про доступні сервіси з надання такої допомоги.

Платформа допомоги врятованим створена за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, за сприяння Урядової уповноваженої з ґендерної політики, Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

ДЛЯ КОГО СТВОРЕНА ПЛАТФОРМА?
Якщо Ви постраждали від воєнних дій чи вимушено залишили свою домівку, то Платформа стане компасом для пошуку можливостей, порад та інструментів підтримки.
Якщо Ви, Ваші близькі/родичі постраждали від насильства, то Платформа збільшить Вашу обізнаність, як взаємодіяти з постраждалою особою, та надасть поради, як не допустити повторної травматизації Вашої близької людини.
Якщо Ви фахівець по роботі з постраждалими від війни, то Платформа допоможе знайти корисні матеріали для використання у роботі з постраждалими та контакти ключових надавачів підтримки для подальшої співпраці на допомогу громадянам України.

Детальніше про роботу Платформи допомоги врятованим та наявну підтримку, можна прочитати за посиланням https://www.help-platform.in.ua/pro-platformu/

Інші новини