На цей раз від імені заступника міського голови. Через телефонний дзвінок зловмисники вимагали певну суму від керівника одного з підприємств. Інформацію про шахрайські дії передано в правоохоронні органи.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
На цей раз від імені заступника міського голови. Через телефонний дзвінок зловмисники вимагали певну суму від керівника одного з підприємств. Інформацію про шахрайські дії передано в правоохоронні органи.