28 січня об 11:34 до Калуського РУ ГУ ДСНС поступив виклик щодо відкривання дверей на вул. Стуса. Об 11:43 рятувальки прибули на місце виклику. Об 11:48 відімкнули двері. В помешканні виявили жінку, яка була в свідомості. О 12:01 прибув автомобіль ШМД. Рятувальниками була надана допомога щодо транспортування хворої до автівки.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Не надавати особисті дані на незнайомих сайтах. Паспортні і платіжні дані, телефон, логін і пароль в інтернеті надавати тільки в разі 100% впевненості, що перебуваєте на офіційних сайтах.
Не користуватися підозрілими сервісами або пропозиціями інших людей. Люди або сервіси, що пропонують швидкий заробіток або допомогу в рішенні кредитних труднощів часто виявляються шахраями.
Не переходити за невідомими посиланнями, які обіцяють виплату матеріальної допомоги.
Закликаємо громадян:
- дотримуватись правил воєнного стану, комендантської години та не ігнорувати сигналів оповіщення;
- не порушувати правила дорожнього руху та не сідати за кермо в нетверезому стані.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)