12o

Рух – це здорово…

  • 2021.06.09 11:43
    • Освіта
  • 336

У рамках святкування Дня захисту дітей 8 червня 2021 року з метою популяризації серед учнівської молоді рухової активності як важливого чинника захисту власного здоров’я в легкоатлетичному манежі ДЮСШ відбувся Всеукраїнський  фізкультурно-оздоровчий захід  «Рух – це здорово».

Із вітальним словом до учасників звернувся Володимир Палагнюк, головний спеціаліст управління освіти Калуської міської ради, який закцентував увагу на здоровому способі життя, впливі фізичних вправ і занять спортом на розвиток школярів.

Під час урочистостей музичне вітання учасникам дійства подарувала Голда Яна, вихованка вокально-естрадної студії «Орфей» Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Неабияк зацікавили учнів і майстер-класи з окремих видів спорту (легкої атлетики, спортивного орієнтування, баскетболу та футболу), які продемонстрували кращі спортсмени ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради.

Усі учасники заходу також мали змогу випробувати себе в різних видах спорту, які були вдало розмежовані тренерами на чотири локації.

Командам, які презентували свої спортивні здобутки, було вручено подарункові сертифікати.

 

Інші новини