13o

У Сараєво делегація з Калуської громади налагоджує нові побратимські відносини

  • 2024.04.12 08:33
    • Громада
  • 115

Калуський міський голова Андрій Найда, а також начальниця відділу по роботі зі старостинськими округами, депутатка Калуської міської ради Наталя Табачук і заступниця начальника управління - начальниця відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Тетяна Сеньків перебувають у місті Сараєво (Боснія і Герцеговина). 

Зі шведськими колегами із м. Векше Magnus Wahlin – заступником мера, Monica Sandberg – першим секретарем офісу мера, координаторкою роботи між містами побратимами та Lena Wibroe – віце-головою Векшенської міської ради, калушани беруть участь у муніципальній програмі взаємопідтримки. Ця програма реалізується інтернаціональним центром локальної демократії (ICLD). 

«Нам пощастило вже вкотре представляти Калуську громаду на міжнародному рівні і маємо це за честь. Тут ми обмінюємося досвідом із Векшенським муніципалітетом, що є надважливим кроком для зміцнення взаємовідносин, — зазначив Андрій Найда. — Наше перебування тут – це своєрідний перший крок назустріч тісній співпраці. Далі плануємо вже в червні відвідати Векше, де підпишемо з очільником громади побратимську угоду, що стане надійною платформою для реалізації спільних проектів». 

Співпрацю зі шведськими колегами зосередять на підтримці молодіжних організацій, дитячого дозвілля. Розглядають можливість, щоб юні калушани могли відвідати Швецію. 

 «Ми щиро вдячні нашим шведським друзям, колегам, партнерам за підтримку, організовану колаборацію, довіру та готовність до співпраці. Щиро сподіваємось, що попереду ми разом втілимо чимало потужних ініціатив!» — підсумував Андрій Найда.

Усі витрати на відрядження, транспорт, харчування повністю взяла на себе шведська сторона.

Інші новини