Під опікою 35-и працівниць відділу допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування Калуської міської ради перебуває 350 осіб. Це – одинокі літні люди, які опинилися у складних життєвих обставинах. Часто вони мають особливі потреби.
Робота – нелегка фізично і психологічно. Однак, є випадки, коли, окрім соціальної працівниці, рідних чи близьких у підопічних просто немає. До Міжнародного дня людей похилого віку – про те, як люди, різні за віком і навіть статусом, стають майже рідними.